Završni koncert učenika i profesora

Naši učenici i profesori zajedno su nastupili na velikoj pozornici Hrvatskog glazbenog zavoda te oduševili publiku programom kojeg su marljivo pripremali kroz ljetni semestar, te na divan način završili ovu školsku godinu. Ne možemo biti ponosniji!

Završni koncert učenika i profesora

Koncert učenika solo pjevanja

Naš odjel solo pjevanja u Hrvatskom glazbenom zavodu održao je svoj završni koncert. Bravo svim učenicima i njihovoj profesorici Arijani na predivnom klasičnom vokalnom programu i prekrasnoj večeri opere.

Koncert učenika solo pjevanja

Klavir u područnom odjelu

Naš područni odjel u Novalji nudi upis smjera klavira u osnovnoj školi. Evo kako naš učenik, Thomas Prtorić, vlada klavirom, nakon šest godina glazbenog obrazovanja!

Klavir u područnom odjelu